Oleo Mac GS 650
Pilarki spalinowe Oleo Mac
Cena: 2299
 

 

Oferta:

 
Oleo Mac GS 650    
Producent: Oleo Mac
Moc: 5,2 KM - 3,9 kW
Waga : 6,3
Długość prowadnicy: 46 cm/ 18''
Łańcuch : 3/8''x.058''
Pompa olejowa: automatyczna / regulowana
cena: 2299
Gwarancja: 3 Lata
 

HIT CENOWY 

 Profesjonalna pilarka łańcuchowa Oleo-Mac 650 została zaprojektowana do najcięższych i najdłużej trwających prac w trudnych warunkach.

 

 

Wyposażona w aluminiowy korpus, który gwarantuje maksymalną odporność na naprężenia oraz stałość parametrów pracy nawet w przypadku długich prowadnic.

  • Posiada dużą powierzchnię filtrującą, co zapewnia optymalną ochronę silnika nawet w środowisku bardzo zapylonym przyczyniając się do długiej żywotności urządzenia.
  • W urządzeniu wyposażone jest w specjalny cylinder oraz dwupierścieniowe tłoki przystosowane do intensywnej pracy przez dłuższy czas.

 

  • Pilarka GS 650 wyposażona jest we wbudowane w skrzynię sprzęgło z bębnem i taśmę hamulca: zapobiega to przedostawaniu się ciał obcych pomiędzy elementy sprzęgła, zapewniając zawsze idealne działanie i ułatwia fazy demontażu osłony łańcucha.

 

  • Wyposażona w system przeciwdrganiowy, składający się z 6 amortyzatorów, 2 sprężynowych i 4 gumowych: zapewniają one operatorowi doskonałe zabezpieczenie przed wibracjami, co przekłada się na większy komfort pracy.

 

  • Posiada dźwignie wielofunkcyjną (przyciski Choke/Start/Stop wbudowaną w jedną dźwignie, co ułatwia fazy rozruchu i wyłączenia narzędzia), dekompresor i boczny napinacz łańcucha.
  •  

Specyfikacja:

 

Model: GS 650

 

Moc/pojemność silnika: 5,2 KM-3,9kW/63,4cm3

 

Długość prowadnicy: 46cm / 18”

 

Łańcuch (podziałka x szerokość): 3/8”x.058”

 

Pompa olejowa: automatyczna/regulowana

 

Pojemność zbiornika oleju: 0,45 L

 

Pojemność zbiornika paliwa: 0,80 L

 

Ciężar: 6,3 Kg

 


 
 
   


Nasi Partnerzy:
MENU:    Strona Główna O firmie Nasza oferta Serwis Promocje Galeria Kontakt projektowanie stron www iPolska.com.pl