Oleo Mac OM 92/16 KH
Kosiarki samojezdne - Traktorki Oleo Mac
Cena: 9900
 

 

Oferta:

 
GST 250    
Producent: Oleo-Mac
Moc: 1,4 KM -1,0 KW
Waga : 2,7 kg
Długość prowadnicy: 25 cm/10"
Łańcuch : 1/4" /050"
Pompa olejowa: automatyczna/ regulowana
Pojemność zbiornika: 0,16l / 0,23l
Pojemność: 25,4 cm³
cena: 1749
Gwarancja: 3 lata
 

PILARKA ŁAŃCUCHOWA GST 250  

Zastosowanie:  idealna jest do okrzesywania, pielęgnacji roślin, drzewek oliwnych, drzew owocowych oraz do dachów.

 

Profesjonalna pilarka łańcuchowa charakteryzuje się doskonałym połączeniem mocy, lekkości i sterowności –elementów, dzięki którym jest ona idealna do okrzesywania oraz pielęgnacji roślin, drzewek oliwnych oraz drzew owocowych.

 

 

  • Kompaktowa i wyważona konstrukcja w połączeniu z niewielką wagą (tylko 2,7 kg ) ułatwia pracę operatora, ponieważ nie wymaga dużego wysiłku fizycznego, a zwiększa niezależność pracy.

  • Dostęp do filtra bez użycia narzędzi: wystarczy odkręcić pokrętło (jest przymocowane na stałe do pokrywy, aby się nie zgubiło).

  • Nowy projekt rękojeści sterowniczej z amortyzacją: w ten sposób gaźnik nie jest narażony na drgania, co gwarantuje wysoką stabilność przygotowania mieszanki palnej i komfortową eksploatację urządzenia we wszystkich pozycjach roboczych.

  • Nowy projekt niektórych części związanych z osłoną łańcucha zmniejsza do minimum konieczność czyszczenia wskutek zatkania trocinami.

  • Metalowa pompa oleju z regulacją wydajności umożliwia dostosowanie natężenia przepływu oleju w zależności od rodzaju zastosowania (typ drewna, warunki klimatyczne, typ oleju).

  • System łatwego rozruchu “Easy-on” umożliwia uruchomienie urządzenia bez szarpnięć oraz po niewielu pociągnięciach linki rozrusznika.

  • Boczny napinacz łańcucha umożliwia sprawne oraz szybkie przywrócenie odpowiedniego napięcia łańcucha również w niesprzyjających pozycjach.

  • Pilarka łańcuchowa powinna być używana wyłącznie przez operatorów odpowiednio przeszkolonych w zakresie okrzesywania drzew.


 
 
   


Nasi Partnerzy:
MENU:    Strona Główna O firmie Nasza oferta Serwis Promocje Galeria Kontakt projektowanie stron www iPolska.com.pl